|
|
40e Kolkloop op 6
augustus 2022 te Blokzijl. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens t/m 7 jaar |
|
|
|
0,5 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Stijn |
van
der Linde |
2014 |
7 |
Blokzijl |
|
0:02:19 |
|
2 |
Jan-Willem |
Hoekstra |
2016 |
6 |
Urk |
AV
NOP |
0:02:22 |
|
3 |
Seth |
Janssen |
2014 |
7 |
Vollenhove |
|
0:02:24 |
|
4 |
Luuk |
Takken |
2015 |
6 |
Blokzijl |
|
0:02:39 |
|
5 |
Ties |
van
Amerongen |
2015 |
7 |
Blokzijl |
|
0:03:02 |
|
6 |
Vince |
Takken |
2016 |
6 |
Blokzijl |
|
0:03:31 |
|
7 |
Maarten |
Kloek |
2017 |
5 |
Blokzijl |
|
0:04:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes t/m 7 jaar |
|
|
|
0,5 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Sophie |
Slagter |
2017 |
5 |
Blokzijl |
|
0:02:28 |
|
2 |
Saar |
Raggers |
2015 |
7 |
Blokzijl |
|
0:02:42 |
|
3 |
Stella |
Brouwer |
2018 |
4 |
Heerenveen |
|
0:03:07 |
|
4 |
Emma |
Kloek |
2015 |
7 |
Blokzijl |
|
0:03:17 |
|
5 |
Floor |
Raggers |
2018 |
4 |
Blokzijl |
|
0:03:50 |
|
6 |
Carlijn |
Kloek |
2018 |
3 |
Blokzijl |
|
0:04:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens 8 t/m 10 jaar |
|
|
|
1,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Nick |
Nijdam |
2013 |
9 |
Blokzijl |
|
0:04:31 |
|
2 |
Aron |
Janssen |
2012 |
9 |
Vollenhove |
|
0:05:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes 8 t/m 10 jaar |
|
|
|
1,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Saline |
Waninge |
2011 |
10 |
Ruinerwold |
AV
de Sprinter |
0:04:34 |
|
2 |
Sofie |
van
Vulpen |
1012 |
9 |
Blokzijl |
|
0:04:36 |
|
3 |
Siegrid |
Roubos |
2012 |
9 |
Blokzijl |
|
0:04:40 |
|
4 |
Isa |
Slagter |
2014 |
8 |
Blokzijl |
|
0:04:46 |
|
5 |
Fabienne |
Rabbinge |
2014 |
8 |
Blokzijl |
|
0:05:06 |
|
6 |
Lola |
van Zoggel |
2013 |
8 |
Blokzijl |
|
0:05:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens 11 t/m 14 jaar |
|
|
1,5 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Johannes |
Hoekstra |
2008 |
14 |
Urk |
AV
NOP |
0:06:01 |
|
2 |
Jacob-Pieter |
Hoekstra |
2009 |
12 |
Urk |
AV
NOP |
0:06:10 |
|
3 |
Max |
Haller |
2009 |
12 |
Dornbirn
(Oos) |
|
0:06:17 |
|
4 |
Sem |
van Zoggel |
2009 |
12 |
Blokzijl |
|
0:07:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes 11
t/m 14 jaar |
|
|
1,5 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Marinda |
van
Vulpen |
2010 |
12 |
Blokzijl |
|
0:06:09 |
|
2 |
Jodie |
Lawal |
2010 |
12 |
Leiden |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trimloop mannen/jongens 15 jaar e.o. |
5,4 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Dennis |
Brandenburg |
1980 |
41 |
Steenwijk |
Aco
van Elderen |
0:20:18 |
|
2 |
Daniël |
Huis
int Veld |
2001 |
20 |
Steenwijk |
Start
'78 |
0:20:58 |
|
3 |
Klaas-Willem |
Hoorn |
1988 |
33 |
Urk |
|
0:22:28 |
|
4 |
Deems |
Tammo |
2005 |
16 |
Wolvega |
|
0:22:31 |
|
5 |
Cees |
Zwarthoed |
1994 |
27 |
Urk |
|
0:23:08 |
|
6 |
Erwin |
Raggers |
1983 |
38 |
Blokzijl |
AV
NOP |
0:23:27 |
|
7 |
Hielke |
Kootstra |
1969 |
53 |
Steenwijkerwold |
0:24:50 |
|
8 |
Albert |
Ras |
1988 |
34 |
Urk |
Vis
Collageen.nl |
0:25:15 |
|
9 |
Klaas |
Kaptein |
1971 |
51 |
Urk |
Loopgroep
Urk |
0:25:24 |
|
10 |
Alfred |
Ubels |
1961 |
61 |
Steggerda |
|
0:26:18 |
|
11 |
Gert |
Brussee |
1964 |
58 |
Nunspeet |
|
0:26:25 |
|
12 |
Erik |
Rijnders |
1975 |
47 |
Vroomshoop |
|
0:26:43 |
|
13 |
Riekelt |
van
Urk |
1959 |
63 |
Urk |
|
0:27:31 |
|
14 |
Dennis |
Bakker |
1979 |
43 |
Meppel |
Loopgroep
88 |
0:27:32 |
|
15 |
Sjef |
Damhuis |
1959 |
62 |
Steenwijkerwold |
0:27:44 |
|
16 |
Johan |
Gast |
1979 |
43 |
Emmeloord |
|
0:28:30 |
|
17 |
Gert-Jan |
Ubels |
1969 |
53 |
Staphorst |
|
0:29:27 |
|
18 |
Jan |
Jonkman |
1953 |
68 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:32:48 |
|
19 |
Maarten |
Schoone |
1946 |
75 |
Swifterbant |
Spirit |
0:32:48 |
|
20 |
Johan |
van
Santen |
1953 |
69 |
Nunspeet |
AV
Vet. Ned |
0:39:16 |
|
21 |
Gert Jan |
Tichelaar |
1957 |
64 |
Oldebroek |
AVVN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trimloop vrouwen/meisjes 15 jaar e.o. |
5,4 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Laurie |
Ras |
1991 |
30 |
Urk |
|
0:24:56 |
|
2 |
Julia |
van
Vulpen |
2003 |
19 |
Vollenhove |
|
0:25:04 |
|
3 |
Simone |
Westerbeek |
1991 |
31 |
Heerenveen |
|
0:26:42 |
|
4 |
Linda |
Lassche |
1976 |
46 |
Staphorst |
|
0:30:07 |
|
5 |
Argrietha |
van
Vulpen |
1984 |
38 |
Muggenbeet |
|
0:30:37 |
|
6 |
Marianne |
Slagter |
1986 |
36 |
Blokzijl |
|
0:31:52 |
|
7 |
Eline |
Oosterkamp |
2008 |
13 |
Luttelgeest |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trimloop mannen/jongens 15 jaar e.o. |
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Steven |
Oostindie |
1993 |
28 |
Nijensleek |
Start
'78 |
0:29:15 |
|
2 |
Dolph |
de
Haan |
1985 |
37 |
Noordwolde |
|
0:29:27 |
|
3 |
Hendrik |
Westra |
1979 |
43 |
Urk |
|
0:29:28 |
|
4 |
Leentjens |
Bob |
1971 |
50 |
Onna |
Start
'78 |
0:29:51 |
|
5 |
Fokke |
Snoek |
1998 |
24 |
Urk |
AV
NOP |
0:30:02 |
|
6 |
Wouter |
Deems |
1997 |
25 |
Groningen |
|
0:31:07 |
|
7 |
Remco |
van
der Velden |
1979 |
43 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:31:13 |
|
8 |
Peter |
Iepsma |
1962 |
60 |
Marknesse |
|
0:31:20 |
|
9 |
Matthijs |
Kloek |
1983 |
39 |
Blokzijl |
|
0:31:29 |
|
10 |
Jacob |
Baak |
1982 |
40 |
Urk |
|
0:31:55 |
|
11 |
Jos |
Ruijter |
1959 |
62 |
Ens |
AV
NOP |
0:33:13 |
|
12 |
Berrie |
Schipper |
1963 |
58 |
Steenwijkerwold |
0:33:37 |
|
13 |
Alwin |
Deems |
1973 |
49 |
Wolvega |
|
0:33:47 |
|
14 |
Jan-Willem |
Woord |
1973 |
48 |
Urk |
|
0:35:09 |
|
15 |
Alwin |
Richter |
1969 |
53 |
Lelystad |
|
0:35:09 |
|
16 |
Sjirk |
Dotinga |
1965 |
57 |
Vollenhove |
AV
NOP |
0:36:15 |
|
17 |
Johan |
Roubos |
1982 |
39 |
Blokzijl |
|
0:36:19 |
|
18 |
Tim |
Brouwer |
1989 |
33 |
Urk |
Loopgroep
Urk |
0:36:25 |
|
19 |
Marko |
de
Vos |
1974 |
47 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:37:14 |
|
20 |
Mark |
Hilderink |
1967 |
54 |
Marknesse |
|
0:37:20 |
|
21 |
René |
Deems |
1967 |
54 |
Wolvega |
|
0:37:22 |
|
22 |
Edwin |
Schrotenboer |
1970 |
52 |
Emmeloord |
|
0:37:40 |
|
23 |
Mark |
Meijrerink |
1992 |
29 |
Emmeloord |
|
0:38:10 |
|
24 |
Jannes |
de
Vries |
1965 |
57 |
Tollebeek |
|
0:38:16 |
|
25 |
Frank |
Stobbe |
1979 |
43 |
Emmeloord |
|
0:38:42 |
|
26 |
Jack |
Tabak |
1963 |
59 |
Tollebeek |
AV
NOP |
0:39:35 |
|
27 |
Pieter |
Kuyper |
1960 |
62 |
Urk |
|
0:39:36 |
|
28 |
Watze |
Schaafsma |
1965 |
56 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:40:25 |
|
29 |
Sander |
Schouten |
1973 |
48 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:40:26 |
|
30 |
Piet |
Siedsma |
1960 |
62 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:40:53 |
|
31 |
Nico |
Louwerse |
1967 |
55 |
Tollebeek |
AV
NOP |
0:41:55 |
|
32 |
Patrick |
v.d.
Haring |
1968 |
54 |
Wolvega |
|
0:41:55 |
|
33 |
Riekelt |
Brouwer |
1964 |
58 |
Urk |
|
0:42:14 |
|
34 |
Wigle |
Tuinenga |
1951 |
70 |
Nagele |
|
0:42:24 |
|
35 |
Hans |
Vis |
1952 |
70 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:42:29 |
|
36 |
Paul |
Benjamins |
1963 |
58 |
Emmeloord |
|
0:42:47 |
|
37 |
Chris |
de
Boer |
1984 |
38 |
Blokzijl |
|
0:43:05 |
|
38 |
Bennie |
Jansen |
1956 |
66 |
Marknesse |
AV
NOP |
0:43:09 |
|
39 |
Jelle |
de
Haan |
1968 |
54 |
Haskerhorne |
|
0:44:07 |
|
40 |
Serge |
Bakker |
1971 |
51 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:44:50 |
|
41 |
Ron |
de Boer |
1982 |
39 |
Marknesse |
|
0:45:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trimloop vrouwen/meisjes 15 jaar e.o. |
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Gerdi |
Wicherson |
1969 |
53 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:37:19 |
|
2 |
Marianne |
Kuyper |
1963 |
59 |
Urk |
|
0:39:45 |
|
3 |
Annelies |
Smedes |
1990 |
31 |
Blokzijl |
|
0:40:09 |
|
4 |
Annelies |
Schipper |
1969 |
53 |
Steenwijkerwold |
0:41:01 |
|
5 |
Mirjam |
Rabbinge |
1984 |
37 |
Blokzijl |
|
0:41:43 |
|
6 |
Margreet |
Wagteveld |
1971 |
51 |
Vollenhove |
Start
'78 |
0:42:35 |
|
7 |
Isabel |
Sol |
1978 |
44 |
Steenwijk |
Start '78 |
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU mannen senioren t/m 34 jaar |
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Freek |
Koffeman |
1989 |
33 |
Urk |
AV
NOP |
0:27:31 |
|
2 |
Stefan |
de
Vries |
2001 |
21 |
Wolvega |
Start
'78 |
0:28:31 |
|
3 |
Arjan |
Peters |
1990 |
31 |
Steenwijk |
Start '78 |
0:31:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU mannen masters 35 t/m 44 jaar |
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Erik |
Bolding |
1983 |
38 |
Tuk |
Start
'78 |
0:26:10 |
|
2 |
Erik |
Driesen |
1978 |
44 |
Vollenhove |
AV
NOP |
0:26:27 |
|
3 |
Daniel |
Klappe |
1985 |
36 |
Marknesse |
AV
NOP |
0:26:36 |
|
4 |
Stefan |
Woudwijk |
1985 |
36 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:28:24 |
|
5 |
Alco |
Sybrandy |
1980 |
42 |
Meppel |
|
0:33:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU mannen masters 45 t/m 54 jaar |
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Anno |
Huizenga |
1969 |
52 |
Assen |
Friesland |
0:29:34 |
|
2 |
Berthold |
Berger |
1968 |
53 |
Zwolle |
BB
Lopers |
0:29:44 |
|
3 |
Jeroen |
Vels |
1970 |
51 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:31:31 |
|
4 |
Jaap |
Vermaas |
1970 |
51 |
Marknesse |
AV
NOP |
0:31:38 |
|
5 |
Anjo |
Simonse |
1972 |
50 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:31:55 |
|
6 |
Maliek |
Rubas |
1976 |
46 |
Kraggenburg |
AV
NOP |
0:33:46 |
|
7 |
Harold |
Brouwer |
1977 |
45 |
Heerenveen |
AV
Heerenveen |
0:33:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU mannen masters 55 + |
|
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Harry |
van
Ruitenbeek |
1957 |
65 |
Steenwijk |
AV
NOP |
0:32:47 |
|
2 |
Kosta |
Poltavets |
1962 |
59 |
De
Knipe |
AV
Heerenveen |
0:32:53 |
|
3 |
Hans |
Henrickx |
1964 |
57 |
Espel |
AV
NOP |
0:32:54 |
|
4 |
Rien |
Janse |
1967 |
55 |
Luttelgeest |
AV
NOP |
0:32:58 |
|
5 |
Freddie |
Bouma |
1961 |
61 |
Giethoorn |
Start
'78 |
0:34:00 |
|
6 |
Gerard |
Hesselmans |
1959 |
63 |
Vollenhove |
AV
NOP |
0:34:38 |
|
7 |
Doede |
Terluin |
1967 |
54 |
Bant |
AV
NOP |
0:34:39 |
|
8 |
Jan |
Ruijter |
1955 |
67 |
Ens |
AV
NOP |
0:34:54 |
|
9 |
Pieter |
Maas |
1958 |
64 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:34:59 |
|
10 |
Jaap |
Vlaming |
1956 |
66 |
Lemmer |
AV
NOP |
0:35:11 |
|
11 |
Erik |
Bezema |
1965 |
57 |
Lelystad |
Spirit
Lelystad |
0:36:59 |
|
12 |
Jan |
Stolker |
1951 |
71 |
Steenwijk |
Start '78 |
0:37:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU vrouwen senioren t/m 34 jaar |
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Marije |
Peters-Greven |
1989 |
33 |
Steenwijk |
Start '78 |
0:43:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU vrouwen masters 35 t/m 44 jaar |
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Jacolien |
Ruizendaal |
1983 |
39 |
Emmeloord |
AV
NOP |
0:31:17 |
|
2 |
Weeda |
Annemarie |
1986 |
36 |
Assen |
|
0:34:55 |
|
3 |
Anouk |
Hagen |
1980 |
42 |
Emmeloord |
AV NOP |
0:43:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNAU vrouwen masters 45 + |
|
8,0 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pl. |
Voornaam |
Achternaam |
Geboortedatum |
Leeftijd |
Woonplaats |
Atletiekvereniging |
Eindtijd |
|
1 |
Annemiek |
Dekker |
1975 |
47 |
Emmeloord |
AV NOP |
0:34:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|